Varsovia pokonana !

Wreszcie szczęście uśmiechnęło się do naszej drużyny. W sobotnim meczu pokonaliśmy drużynę VARSOVII 4:2. Mecz rozpoczął się od ataków naszej drużyny na bramkę przeciwników. Swoje szanse miał między innymi Maks Marcinkowski i Maciek Zwoliński, niestety ich strzały mijały bramkę przeciwników. Wraz z upływem czasu, piłkarze Varsovii coraz śmielej poczynali sobie na boisku, a dwa z ich strzałów wylądowały w siatce naszej bramki. Kiedy wszyscy myśleli, że tak zakończy się pierwsza połowa meczu nasi zawodnicy przeprowadzili ostatni atak, a Janek Okomski pięknym strzałem z lewej nogi umieścił piłkę w siatce. Ta bramka chyba podbudowała naszych piłkarzy, bo już 20 sekund po rozpoczęciu drugiej części gry strzelili wyrównującego gola. Obrona Varsovii kompletnie się pogubiła. Nasza drużyna poszła za ciosem i po kolejnych dwóch minutach strzeliła trzeciego gola, a w 48 minucie pokonała bramkarza gości po raz czwarty. W ostatnich minutach meczu rywale starali się strzelić kolejną bramkę, ale mądrze grająca nasza obrona rozbijała ich ataki.

Pierwsze punkty w I lidze zdobyte. Gratulacje chłopaki !!!