FC Lesznowola - WAPN 3:2

W miniony weekend została rozegrana IV kolejka rozgrywek. Po bardzo dobrym meczu nasza drużyna odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem wygraliśmy 3:2 z drużyną z którą do tej pory przegrywaliśmy. Od początku było widać, że obie drużyny nastawiły się na ostrożną grę. Wraz z upływem czasu nasza drużyna radziła sobie coraz lepiej. Starała się kontrolować przebieg gry czego efektem było prowadzenie 2:1 do przerwy. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Nasz team grał konsekwentnie i strzelił 3 bramkę. W końcówce meczu gościom udało się zdobyć bramkę kontaktową, ale to było wszystko na co było ich stać tego dnia.

Zgromadzeni kibice byli po meczu bardzo zadowoleni, bo dawno nie było widać takiego zaangażowania, woli walki i determinacji w naszych chłopakach. Brawo chłopaki, brawo trenerze !!!

Już jutro wyjazdowy mecz z KOSĄ Konstancin. W przypadku wygranej możemy awansować na 4 miejsce w tabeli. Warto uwierzyć w siebie i postarać się o kolejne punkty.