START Otwock - FC Lesznowola 2 : 0

START Otwock - FC Lesznowola  2 : 0

W sobotę FC Lesznowola rozpoczęła wiosenne rozgrywki. Swój pierwszy II ligowy mecz nasza drużyna zagrała w Otwocku z miejscowym OKS START. Drużyna z Otwocka postawiła twarde warunki od początku grając bardzo wysoko. Nasi chłopcy nie potrafili przeciwstawić się rosłym zawodnikom STARTU czego efektem była bramka stracona już po kwadransie gry. Przed przerwą straciliśmy jeszcze jedną bramkę rzadko goszcząc w tym czasie na połowie rywali.

Po przerwie obraz gry uległ niewielkiej zmianie. Niedostatek ambicji, woli walki i sportowej złości u naszych piłkarzy pozwolił drużynie z Otwocka dominować na boisku. Na szczęście dobrze grającemu w drugiej połowie bramkarzowi Maksowi Gomółce sprzyjało szczęście i nie dopuścił do utraty kolejnych bramek.

Słabsze mecze zdarzają się każdej drużynie, ale przed kolejnym spotkaniem warto pamiętać, że nasi piłkarze potrafią grać szybką i odważną piłkę. Silnych fizycznie przeciwników również ogrywali. Mam nadzieję, że galeria zdjęć o tym przypomni. Do zdobycia pozostało jeszcze 39 punktów więc jest o co walczyć!