FC Lesznowola - Armado 6:2

FC Lesznowola  - Armado 6:2

W szybkim tempie dotarliśmy do półmetka sezonu. Pierwsze 5 kolejek nie przyniosło nam punktów, chociaż w kilku meczach były na to spore szanse. Ostatni mecz pierwszej części sezonu sprawił, że wreszcie nasi piłkarze poczuli smak zwycięstwa i wysokiej wygranej. Po meczu w którym po raz pierwszy od dawna nie brakowało skuteczności pokonaliśmy drużynę Armado 6:2.

Po bramkach "Jastrzębia" i "Wicia" prowadziliśmy do przerwy 2:1. Tuż po przerwie "Zwoli" pewnym strzałem podwyższył wynik na 3:1. Kilka minut później wykonywaliśmy rzut rożny. Na tyle skutecznie, że "Tlaczek" strzałem głową pokonał bramkarza po raz czwarty. Ledwo minęły 4 minuty, a cieszyliśmy się z piątej bramki, a drugiej tego dnia strzelonej przez Maćka Zwolińskiego. Radość trwała chyba zbyt długo, bo po kolejnych dwóch minutach goście zdobyli drugą bramkę. Ich radość również została po chwili skończona, gdy świetnie dysponowany tego dnia Maciek Zwoliński pewnie pokonał bramkarza gości kompletując tym samy hat tricka.

Fajny mecz z super skutecznością. Gratulacje dla wszystkich, a szczególnie dla strzelców bramek!