Świąteczne lanie !!!

Świąteczny nastrój nie opuszcza naszej drużyny. Po raz drugi w ciągu ostatnich kilku dni nasza drużyna odniosła bardzo wysoką wygraną. Po zwycięstwie 12:1 z Interem Łazy, tym razem Champion II dostał lanie. Kilkudziesięciu kibiców obu drużyn obejrzało aż 10 bramek. Mecz był dość jednostronny. Nasz team od początku przejął inicjatywę i już w 10 minucie Maciek Zwoliński strzelił bramkę na 1:0. Przewaga fizyczna była dość wyraźna i na kolejną bramkę czekaliśmy tylko 8 minut. Kilka minut przed przerwą strzeliliśmy trzecią bramkę, a jej autorem był nie kto inny jak "Zwoli" który tym samym w 25 minut skompletował klasycznego hat-tricka. Po przerwie obraz gry zasadniczo się nie zmienił. Zawodnicy gości próbowali zdobyć bramkę korzystając z naszych chwilowych braków koncentracji, ale na przeszkodzie stawał nasz bramkarz albo brakowało wykończenia akcji przez gości. Nasi zawodnicy nie spoczęli na laurach i już 4 minuty po przerwie "Jastrząb" podwyższył wynik. Później jeszcze celnie strzelali "Gąska", "Grzybek", "Miller", "Jastrząb" i niezawodny "Zwoli" który w sumie strzelił 5 bramek w tym meczu. Na "czarnego konia" naszej drużyny ma szansę wyrosnąć jeden z naszych bramkarzy który po raz kolejny strzelił bramkę. Miejmy nadzieję, że ten świąteczny nastrój będzie trwał do końca sezonu. Gratulacje chłopaki !!!! Tak trzymać !!!!