FC Lesznowola - Drukarz II Warszawa 3:4

Po raz kolejny nasza drużyna przegrała mecz. Tym razem na własnym boisku, minimalnie ulegliśmy drugiej drużynie Drukarza Warszawa przegrywając 3:4. Znowu los nie okazał się łaskawy dla naszej drużyny, bo po kilku minutach powinniśmy prowadzić przynajmniej trzema bramkami, a jednak pierwsza połowa skończyła się prowadzeniem Drukarza 3:1. W 40 minucie strzeliliśmy bramkę kontaktową, ale fatalna skuteczność nie pozwoliła na doprowadzenie do remisu. W końcowym kwadransie zawodnik gości wykorzystał jedną z nielicznych sytuacji i strzelił czwartą bramkę. W końcówce meczu znowu udało nam się strzelić po raz drugi bramkę kontaktową, ale tego dnia to było wszystko na co naszą drużynę było stać.  Na wyróżnienie zasługuje Maciek Zwoliński, który strzelił dwie bramki i kilkukrotnie stworzył zagrożenie pod bramką gości.