Kacper - KOSA 5:0

Fantastycznie dla FCL potoczyło się spotkanie 10 kolejki mazowieckiej ligi piłki nożnej pomiędzy naszą drużyną, a drużyną KOSY Konstancin. Nasi zawodnicy od początku narzucili swój styl gry. KOSA próbowała od czasu do czasu atakować. Jednak nasz bramkarz razem z całą linią obrony dzielnie i skutecznie odpierali ataki przeciwników. W 22 minucie jedną z naszych akcji celnym strzałem wykończył Kacper Prusiński. Nasi piłkarze poczuli, że spotkanie rewanżowe również może dać im 3 punkty, jednak do końca pierwszej połowy nie potrafili bardziej podkreślić swojej przewagi.

Druga połowa zaskoczyła chyba wszystkich. Kolejne 4 bramki strzelone w ciągu ostatnich 18 minut definitywnie rozstrzygnęły losy meczu. Świetna postawa całej drużyny, bardzo dobry mecz Maćka Zwolińskiego oraz dobre wejścia rezerwowych sprawiły, że odnieśliśmy najwyższe zwycięstwo w tym sezonie.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje strzelec wszystkich 5 goli - Kacper Prusiński. Ciągłe stwarzanie zagrożenia pod bramką KOSY, nieprawdopodobna skuteczność i łatwość z jaką radził sobie z bramkarzem reprezentacji Mazowsza sprawiły, że w dniu dzisiejszym przyćmił  swoją grą wszystkich innych. Po prostu ONE MAN SHOW ! ! !