Przegrana z Mazowszem

Mecz z Mazowszem Miętne miał dwa oblicza. Niestety to lepsze dla nas oblicze trwało zbyt krótko żeby nasza drużyna mogła wracać do domu z trzema punktami. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy, których wysocy zawodnicy co chwilę stwarzali zagrożenie pod naszą bramką. Szczególnie groźne były dośrodkowania w nasze pole karne, które z reguły kończyły się strzałami na naszą bramkę. Gra drużyny z Lesznowoli nie była skuteczna ani w obronie ani w ataku i na przerwę schodziliśmy przegrywając trzema bramkami. Pierwsze minuty drugiej połowy meczu nie zmieniły obrazu gry, a drużyna gospodarzy strzeliła nam kolejną bramkę. To chyba właśnie ta czwarta stracona bramka sprawiła, że nasi chłopcy zaczęli grać ambitniej i co najważniejsze skuteczniej niż dotychczas. Nasze ataki przyniosły efekt w postaci bramek strzelonych przez Kacpra, Jędrka i Tomka i na 5 minut przed końcem meczu przegrywaliśmy już tylko 4:3. Gospodarze nie pozwolili jednak sobie na stratę punktów, a w ostatniej akcji meczu strzelili nam jeszcze piątą bramkę.

Wierzymy, że w ostatnich trzech kolejkach nasza drużyna zagra już na równym, wysokim poziomie i ostatecznie zajmie miejsce premiowane awansem do I ligi.