Obóz letni 2017

W dniach 14-21 sierpnia przebywaliśmy na obozie piłkarskim w Ciechanowie. Podczas pobytu zakwaterowani byliśmy w Hotelu Olimpijskim, a zajęcia treningowe odbywały się na stadionie MKS-u Ciechanów, gdzie do dyspozycji mieliśmy boisko sztuczne i naturalne.

W trakcie obozu chłopcy odbyli 9 jednostek treningowych i rozegrali 3 mecze sparingowe. Z Mazurem Karczew 2005 i Olimpem Ciechanów wygraliśmy odpowiednio 8:2 i 8:3, a z MKS Ciechanów 2003 przegraliśmy 4:2. Wynik w tych meczach nie był najważniejszy, istotna była postawa chłopców na boisku, realizacja przedmeczowych założeń i pełne zaangażowanie w grę. Po intensywnych zajęciach w ramach odnowy i regeneracji korzystaliśmy z pływalni.

Oprócz zajęć treningowych odbyły się również konkurencje techniczne: turniej 2x2, a także dwójkowy turniej w siatkonogę. W ramach rozrywki odbyły się turnieje w FIFĘ 2017 i wyścigi gokartów, które sprawiły ogromną radość naszym zawodnikom.

Podsumowując, obóz był bardzo udany zarówno pod względem szkoleniowym jak i integracyjnym, co mamy nadzieję przełoży się na występy naszej drużyny w nadchodzącym sezonie. A ten startuje już w najbliższy weekend, podczas którego udamy się w niedzielę na mecz z drużyną Ursus Warszawa.

MS