Przegrana z DELTĄ

W ostatnim meczu sezonu nasi chłopcy spotkali się z zespołem DELTY II Warszawa. Drużyna z Warszawy chyba postawiła sobie za punkt honoru zwycięstwo, bo wystawiła w podstawowym składzie wielu zawodników z DELTY I. Trzeba przyznać, że dali sobie radę. Wygrali z nami 4:0. Regulamin oczywiście dopuszcza takie przesunięcia zawodników, ale duch sportu w tym dniu chyba opuścił boisko DELTY. Jak się okazało za kilka dni, punkty stracone w tym meczu nie miały dla naszych piłkarzy większego  znaczenia. Zdobyte w tym sezonie 25 punktów pozwoliło beniaminkowi z Lesznowoli zająć 3 miejsce w rozgrywkach II ligi MZPN. BRAWO CHŁOPAKI !!!

Już dzisiaj zakończenie sezonu na naszym obiekcie w Nowej Woli, a później czas na podsumowania, wnioski i zasłużony odpoczynek.